Steindal skole

Steindal skole

Steindalsvegen 1 TRONDHEIM 7033 - Telefon: 72 54 03 30

Hjelp

Kom igang

Opprett dine klasser ved å klikke "Meld på ny klasse", og angi antall elever.

Du kan legge til og fjerne klasser samt justere antall elever når som helst i registreringsperioden.

Når registreringsperioden er over vil det bli mulig å lagre antall minutter som hver klasse oppnådde.

Våre kontaktpersoner

Grete Waatland

grete.waatland@trondheim.kommune.no
48060665

Guro Maaø Nilssen

guro-maao.nilssen@trondheim.kommune.no
95890030

Gunn Iren Holm

gunn-iren.holm@ou.trondheim.kommune.no
47834788

Gro Betten Pedersen

gro-betten.pedersen@ou.trondheim.kommune.no
90665587

N/A

steindal-skole.postmottak@trondheim.kommune.no


Vilde Røstad

vilde.rostad@ou.trondheim.kommune.no
97186323

Anne Randi Bjørvik

Anne-randi-torum.bjorvik@trondheim.kommune.no
92402345

Kristin Haugskott

kristin.haugskott@ou.trondheim.kommune.no
93037247

Kristin Ludvigsen

kristin.ludvigsen@ou.trondheim.kommune.no
91106906

Kontaktinfo Steindal skole

Steindal skole
Steindalsvegen 1
7033 TRONDHEIM
Kontaktperson: Kristin Haugskott
tel: 72 54 03 30
e-post: steindal-skole.postmottak@trondheim.kommune.no

Påmeldte klasser

Klassenavn Elever Minutter Poeng
4C 0
4B 0
4A 0
6A 0
6B 0
Powered by: Bloc